Detail nehnuteľnosti

Dolná Mičiná, okres Banská Bystrica,

  • Final_Render(1155x579)
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04a
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Dolná Mičiná, okres Banská Bystrica,

Predaj 49 000 € - Pozemok+projekt RD
975 m2 Vytlačiť

NOVÁ CENA.  K minimalistickému skvostu pribalíme aj pozemok. Projekt rodinného domu od našich bystrických architektov opäť rozčerí pokojné vody katalógových univerzálov. Jednoduchosť tvarov, čistota línií, dispozičné racio. Opäť kandidát na architektonickú prestíž.

Samozrejme nemusí byť to najdôležitejšie pre Vás. Rozhodujúcim kritériom je Váš vlastný pocit skvelého bývania vo vlastnom dome. Tento projekt v príjemnom prostredí je len určitým predpokladom skvelého bývania, to však, či sa tu budete cítiť skutočne doma je už na Vás.

Pozemok v tvare štvorca o výmere 975 m2 je v blízkosti kaštieľa na území Dolnej Mičinej, len pár kilometrov od Banskej Bystrice. Ak nevyhľadávate kobercové nálety domovej zástavby v jednej úrovni, kde jeden dom zavadzia druhému, určite je hľadaným riešením slnkom zaliaty mierne svažitý terén s nádhernými výhľadmi do údolia.

Lokalita  je pripravená  pre výstavbu niekoľkých rodinných domov a samozrejmosťou sú už vybudované prípojky inžinierskych sietí na pozemku a nová príjazdová komunikácia. Výstavba mimoriadneho domu čaká už len na Vás, stavebné povolenie je  vydané a tak ak ste už v živote niečo preskákali, máte pocit, že  máte opraty pevne v rukách, tak možno práve teraz je čas nájsť pre seba a svojich blízkych trvalé miesto pre nevšedné bývanie.                                                                                                                  Ponuka je na stole, no nie na furt.

Fakty:

Projekt rodinného domu so stavebným povolením

pozemok o výmere 975 m2

inžinierske siete na pozemku

spoluvlastnícky podiel k príjazdovej komunikácii

lokalita na vidieku

občianska vybavenosť na úrovni obce

Výhody:

projekt úžasného domu

všetky papierovačky už vybavené

rozmer pozemku štvorcového tvaru

Nevýhody:

+-bývanie na vidieku nie je pre všetkých

 

 

podorys vrchny podorys spodny orez

 

btn_panorama

VIDEO
Dolná Mičiná, okres Banská Bystrica,
Mapa

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Please leave this field empty.